Benefice pro pole dance

Projektem chceme podpořit zapojená pole dance studia v ČR, která z důvodu pandemie COVID-19 musela letos již potřetí zavřít.

O projektu

 • projekt bude probíhat ve spolupráci s portálem Donio.cz
 • na portálu bude na výběr „odměna“, kterou si zakoupíte:
  • autorská kresba – omalovánky – od Štěpána Páťala – zde připravujeme ještě související soutěž
  • autorská kresba od Katastrofé
  • workshop ve zvoleném zapojeném studiu
 • nominální hodnota kreseb a workshopů bude 300 Kč s tím, že je možné přispět i vyšší částkou
 • vybrané prostředky budou rozděleny mezi zapojená studia rovným dílem
 • Po zakoupení a zaplacení odměny přes Donio.cz si zarezervujte své místo přes rezervační systém nebo na emailu konkrétního podporovaného studia nebo napište na email: info@czechpolesport.org v případě autorských kreseb. Po ukončení prodeje (28.2.2021) Vám zašleme voucher s potvrzením o zakoupení odměny, kterým se v den konání workshopů prokážete na místě. Studia zároveň obdrží seznam osob, které si workshop přes Donio zakoupili. Není možné si workshop zaplatit jiným způsobem než přes Donio.

O odměnách

Autorská kresba Štěpán Páťal – omalovánka + soutěž

Štěpán Páťal vytvořil pro naši Benefici speciální omalovánku, kterou Vám zašleme po jejím zakoupení na portálu Donio. Ale co víc! Pokud nám do 31.3.2021 pošlete vyfocenou nebo naskenovanou vybarvenou omalovánku, zařadíme Vás do soutěže o autorskou kresbu právě od Štěpána. Kdo by nechtěl mít možnost mít vlastní malovanou kresbu? Štěpánovu tvorbu najdete na jeho Instagramu.
ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO

Autorská kresba Katastrofé

Katastrofé je jedinečná umělkyně a malířka, jejíž kresby jsou opravdu fascinující. Stejně tak obraz, který vytvořila speciálně pro naši Benefici. Sama o sobě říká: fascinována obskurností lidské mysli, lapá do svých obrazů fragmenty pohybující se na hraně snů. Posuďte sami.
ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO

Zapojená pole dance studia – workshopy proběhnou v sobotu 13.3.2021

B-pole Studio, Česká Lípa
B-Pole Studio s pobočkami v České Lípě a Mladé Boleslavi je specializované studio na výuku pole dance a létací jógy pro děti i dospělé.

WORKSHOPY
9:00 – 10:30 Pole tricks & combos – workshop je zaměřen na trendy prvky a kombinace, které zvládnou mírně pokročilí až pokročilí pole danceři, lektorka Barča Szabová
10:30 – 11:30 Pole Fitness – posilovací workshop s použitím tyče, při kterém se zapotíte, posílíte a kouknete na tyč z jiného úhlu pohledu :), lektorka Petra Šulcová
11:30 – 13:00 Exotic choreo – sexy choreo v high heels pod vedením Kačky Gurecké

Kontaktní údaje:
telefon: 731808485
email: bpolestudio@gmail.com
web: www.b-pole-studio.cz
Rezervační systémhttps://cl.b-pole-studio.cz/rezervacni-system

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Circus! Dance Studio Nový Jičín
Naše studio se specializuje především na výuku: Pole dance, pole spinning, fitness, choreography, Pole dance pro děti, Aerial hoop, Aerial silks, Fly yoga,
Flexi, Gymnastika se stuhou pro děti, netradiční disciplníny jako lyrapole, silkii, aerial trapéze, akrobatický otočný pás, aerial moon, aerial square atp.

Kromě těchto pravidelných lekcí pořádáme v našich prostorách i různé workshopy, tábory pro děti, víkendová soustředění, soukromé lekce, např. rozlučky se svobodou, akrobatická focení a další akce pro veřejnost, jako například dobročinné second-handy. Letos chystáme podruhé akci Cirkutvůrna – akrobaticko-divadelní den pro děti. Začátky studia sahají do roku 2010, kdy Eva Glogarová začala vyučovat pole dance v Opavě a také sama na malých kurzech. Studio vzniklo v roce 2011 jako Firefly Nový Jičín a rozšířilo se v roce 2013 do Ostravy, již pod názvem Circus! Dance Studio. V roce 2016 založilo nejstarší českou soutěž pro děti v akrobacii Pole Princess Czech republic. V roce 2020 z pobočky v Ostravě vzniklo nové studio 4U Ostrava a studio zůstalo v Novém Jičíně. 
Všechny kurzy probíhají v malých skupinkách, které zaručují individuální přístup lektorek ke každé z klientek. Prioritou je rovněž příprava dětí a dospělých kurzistů na různé taneční soutěže pod vedením profesionálních lektorů. 

WORKSHOPY
Aerial Hoop s Adélkou Rýcovou
– workshop akrobacie v kruhu pro všechny
Aerial Silks s Nikčou Štramberskou – workshop akrobacie na šálách pro všechny
Fly Yoga s Lenkou Betušovou – workshop fly yogy pro všechny

Kontaktní údaje:
Circus! Dance Studio, z.s.
K Nemocnici 9, 741 01 Nový Jičín, 741 01 Nový Jičín
předsedkyně spolku: Mgr. Eva Glogarová
tel.: 732 269 453
email: info@poledancestudio.cz
Rezervační systémhttps://registrace.poledancestudio.cz

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Cvič.it, Praha
Jsme taneční a pohybové studio pro dospělé a děti. Již několik let vedeme lekce Pole Dance, Aerial Hoop, létací jógy a jiné klasické lekce jako je tabata, kalisthenika, jogalates, stretching. Naše studio najdete na jihu Prahy v Modřanech.

WORKSHOPY
Scorpio workshop: Erika Zelenková
Každá pokročilejší poledancerka zná oblíbený trik Scorpio. No jo, ale jak jej využít v kombinacích a jak jej posunout dál? Ukážeme Vám jak na to! Erika si připravila workshop na scorpio variace a na kombinace ze scorpio. Délka WS 1,5 hod.

IG triky na Aerial Hoop: Zuzana Klokočníková
Chcete zazářit na svém Instagramu nebo Facebooku opravdu cool fotkama na závěsném kruhu? Pomůžeme Vás s tím! Zuza Kloko, známá fotografka a aerial hoop tanečnice, Vás naučí ty nejhezčí triky na kruhu, kterými oslníte. WS není fotografický, ale i tak si odtud odnesete informace jak na to a spoustu krásných fotek ve svém mobilu (abyste si všechno zapamatovali na příští profi focení). Délka WS 1,5 hod.

Aerial Hoop choreo: Karolína Zámečníková
Určitě si pamatujete loňskou mistryni republiky, Káju Zámečníkovou, v kategorii Aerial Hoop. A zrovna tahle talentovaná kočka povede workshop Aerial Hoop choreo. Naučí Vás ladné flexi prvky a přechody, které jednoduše využijete ve své choreo. Až se Vám z toho zatočí hlava! Délka WS 1,5 hod.

Acro yoga workshop: Nikol Heyrovská
Lákají Vás akrobatické triky v páru a na jaře plánujete, že se stanete královnami pražských parků? No jasně, jdeme na to! Vemte svoje kluky a doražte na workshop Acro yogy (a nebo neberte, do páru se vždy někdo najde).
Na workshopu Acro yogy budeme cvičit v párech různé akrobatické triky a přechody, posílíme tělo a ukážeme Vám, jak své tělo správně ovládat. Navíc zažijete velmi příjemné akrobatické létání a na závěr thajskou masáž. Délka WS 2 hod.

Kontaktní údaje:
tel.: 734640264
email: info@cvic.it
Rezervační systém: https://cvicit.isportsystem.cz

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


PoleDance Studio DaniellaBe, Beroun

Studio v Berouně působilo jako no-name delší dobu a vystřídalo několik majitelek.. V roce 2017 začalo růst, inovovat a zvedat se.. Nyní studio nabízí zajímavou škálu lekcí a získalo si i velkou oblibu nejen u stálých, ale i nových klientů. Korona-doba nás velmi zasáhla, ale i přesto pokračujeme dál právě díky přízni našich klientů.

WORKSHOPY
PoleWorkOut
– Kombinace workoutu, kalisteniky a vertikální tyče jako ideální posílení nejen pro poledancerky
Čas 75 minut
Kapacita 6 osob
Lektorka: Daniela Kolářová

Stojky – Průprava a posílení ke správnému provedení stojky, variace a jejich nácviky
Čas 75 minut
Kapacita 6 osob
Lektorka: Daniela Kolářová

Jogalates – Jogalates je nový cvičební styl, který kombinuje tisíciletími prověřenou jógu a desetiletí oblíbený Pilates. Jogalates se zaměřuje na posílení středu těla, zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného, ale zároveň silného těla.
Čas 90 minut
Kapacita 7 osob
Lektorka: Alžběta Daňková

Kontaktní údaje:
Adresa studia: Třída Míru 1280, Beroun 26601
Email: daniela.b.beroun@seznam.cz
Telefon: 604488692

https://www.daniellabe.cz
Facebook: https://www.facebook.com/tanec.fitness.poledance/

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Decadance Brno
Působíme v Brně od roku 2012 a mimo pole dance učíme i vzdušnou akrobacii na šálách a kruhu. Naše lekce jsou určeny převážně pro širokou veřejnost jakéhokoli věku a pohlaví, ale pyšníme se i skvělou reprezentací našich instruktorek a svěřenců na různých pole dance soutěžích, mistrovstvích ČR i mistrovstvích světa.
Pole dance nám obrátil život vzhůru nohama, vehnal nám adrenalin do žil, naučil nás být seběvědomé, silné a sexy a seznámil nás se skvělými lidmi, z nichž mnozí se stali našimi nejlepšími přáteli. Milujeme ho a s láskou ho proto předáváme dál.
V letech 2013-2018 bylo Decadance zvoleno nejoblíbenějším českým pole dance studiem.
Těšíme se na Vás!


WORKSHOPY
10:00 – 11:00POLE DANCE PRO ZAČÁTEČNÍKY – Jana Kozlová
Tvoje první lekce pole dance nikdy nebude poslední! Tyč si totiž okamžitě zamiluješ. Nauč se s námi první piruetky, točky a pózy na tyči a objev tak nové super hobby

11:00 – 12:00 SOFT ACRO POLE TRICKS  (INT/ADV) – Jana Kozlová
Oblíbené acro tríčky u tyče jako handstandy, shoulderstandy, elbowstandy, převaly, hvězdičky, jumpy atd. Workshop můžete absolvovat i na HIGH HEELS!

12:00 – 13:00 EXOTIC CHOREO CLASSIC – Pavlína Neveselá
Klasická Exotic choroška s krásnou, sexy & smyslnou flow.

13:00 – 14:30 EXOTIC CHOREO (INT / ADV)  – Pavlína Neveselá
Trošku těžší Exotic choroška pro pokročilejší. Choreo obsahuje super exotriks, které se naučíte zvlášť v první části workshopu.

14:30 – 16:00 (sál 1) CHAIR DANCE – MUST TRY TRICKS – Tereza Tomanová
Chceš mít sexy fotky na instáč? Neváhej a nauč se triky a krátká komba, které tvůj feed jednoznačně nakopnou. Ve finále vše propojíme do taneční vazby s vlastní flow.

15:00 – 16:00 (sál 2) WHEN GYMNASTICS MEETS POLE DANCE  – Aneta Čadová
Tento workshop bude zaměřen na floorwork. Můžete se těšit na různé akrobatické prvky, převaly, stojky a mnoho dalších.

16:00 – 17:30 (sál 1) DYNAMIC TRICKS AND TRANSITIONS (INT/ADV) – Aneta Čadová
Na tomto workshopu vás Anet seznámí se svými oblíbenými dynamickými triky a kombinacemi. Můžete se těšit na různé regripy, dropy, salta a mnoho dalších.

16:00 – 17:00 (sál 2) HIGH HOOP COMBOS & TRICKS – Tereza Tomanová
Speciální workshop pro pokročilejší a odvážné hoopaře zaměřený na známé i originální prvky s vázáním, v horní části kruhu a zajímavá kombíčka. Neboj se proletět a mrknout na svět trošku z větší výšky!

Kontaktní údaje:
Jana Kozlová
tel.: 774905165
email: info@decadancebrno.cz
Adresa studia: Jana Babáka 11, 612 00 Brno
http://www.decadancebrno.cz
Rezervační systém: http://decadance.inrs.cz

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Destiny, Unhošť
Značka Pole dance studia Destiny sahá do roku 2011, kdy jsme otevřeli první pobočku ve Vršovicích. Následovala studia v Karlíně, na Andělu a v Brandýse. Za dobu absolutního boomu a rozkvětu studia považujeme roky 2014 a 2015, kdy byl o pole dance také největší zájem. Některé spolupráce se však z lidského hlediska nevydařily a cesty se rozešly. V Praze se mimo jiné zvyšoval počet jiných studií, bývalé kurzistky (některé začínaly právě u nás) si otevíraly vlastní studia, aby si splnily svůj sen a v Praze, jak to tak říct, začalo být poněkud těsno. Nároky kurzistek se zvyšovaly, obecně na prostory, výšky stropu, zázemí, druh tyčí, aj. Nakonec jsme si ponechali jen jedno studio na Andělu, které fungovalo až do letošní “korona” krize. Ta nás přiměla se zamyslet nad další budoucností studia. Rozhodli jsme se, že nebudeme navazovat, nýbrž že začneme budovat úplně od nuly vše znovu. 

WORKSHOPY
POLE BEGINNERS – workshop (workshop pro ty, kteří už za sebou mají úvodní lekci pole dance, příp. další navazující lekce; náplní budou kombinace spinů a přechody), lektorka Tereza Seidlová, kapacita 5 osob

POLE INTERMEDIATE – workshop plný zajímavých ale zároveň jednoduchých prvků, pro absolvování je potřeba ovládání základních invertů, lektorka Tereza Seidlová, kapacita 5 osob

CHOREO – workshop pole dance choreografie vhodný pro všechny levely včetně začátečníků, lektorka Tereza Seidlová, kapacita 5 osob

FLEXI BODY – workshop zaměřený na flexibilitu celého těla, také vhodný pro všechny levely, lektorka Tereza Seidlová, kapacita 8 osob

Kontaktní údaje:
Adresa studia Křivoklátská 170, Unhošť
Odpovědná osoba: Tereza Seidlová
Telefon: 776 111 500
Email: info@destinypoledance.cz
Rezervační systém: https://destinypoledance.isportsystem.cz

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Firefly, Praha
Taneční studio Firefly má v Praze dvě pobočky – na I.P. Pavlova a na Hradčanské. Specializujeme se na výuku pole dance, aerial hoop a aerial silks. Nabízíme pravidelné kurzy, open class, soukromé lekce a prostor pro tréninky. Klademe důraz na otevřené a přátelské prostředí, budeme rádi když nás navštívíte!

WORKSHOPY
9:30 – 11:00 Easy combinations & hot body
– pole dance, lehká 2-3 komba a zábavné posilko pro sexy tělo. Vhodné ro pokročilost L3 – P3. Instruktor: Kristína Skácelová

9:00 – 10:30 Aerial silks for beginners – vzdušná akrobacie pro úplné začátečníky. Na hodině se naučíte základní techniku na šálách a vyzkoušíte zda vás tento sport nadchne. Není potřeba žádná sportovní či gymnastická průprava, s sebou si vezměte legíny a tričko. Instruktor: Filip Drábek

11:00 – 12:30 Meet & try aerial hoop – začátečnický workshop na kruhu. Na hodině se naučíte základní techniku na kruhu a vyzkoušíte zda vás tento sport nadchne. Není potřeba žádná sportovní či gymnastická průprava, s sebou si vezměte legíny a tričko. Instruktor: Kateřina Tollingerová

17:30 – 19:00 Exotic dance – Taneční hodina, kde jsou vysoké podpatky povinné. Stud nechte v šatně a užijte si smyslné pohyby. Na hodinu doporučujeme také chrániče na kolena. Instruktor: Jaroslava Kotábová

15:30 – 18:00 Femme dance
Lekce svůdného tance pro všechny pokrořilosti. Část hodiny se budeme věnovat technice, následně choreografii. Nečekej standardní rozcvičku, protože vlnit se a tančit budeme hned od začátku! Tančíme bez tyče, přines si prosím legíny, pokud máš, tak chrániče na kolena a hlavně – boty na podpatku! Bez platformy, s čistou podrážkou. Instruktor: Yayu Němcová Lopatio

Kontaktní údaje:
Linda Vedralová
tel.: 775160335
email: linda@firefly-poledance.cz
Rezervační systém: https://www.firefly-poledance.cz/kurzy

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Julie PoleDance, Beroun
Studio Julie Poledance vzniklo v roce 2015 v Berouně. Hlavní lektorkou a zároveň majitelkou je Julie Nachtigallová. Ve studiu probíhají nejen klasického pole dance, ale také exotic, pole choreo a posilovací cvičení.

WORKSHOPY
POLE DANCE TRICKS & COMBOS – Julie Nachtigallová, 75 min, 5 míst
– 75 minutový workshop obsahuje spinové kombinace, dynamické přechody na tyči, flexi triky i řadu floorworkových kombinací s tyčí. Vhodné pro mírně pokročilé a pokročilé.

FLOORWORK – Julie Nachtigallová, 75 min, 6 míst
– workshop obsahuje základní ale i pokročilé prvky na zemi s tyčí i bez, ze kterých během lekce poskládáme kombinace. Vhodné i pro začátečníky. 

FRAME UP/DANCE CHOREO –  Julie Nachtigallová, 75 min, 6 míst
–  během workshopu se naučíme choreografii bez tyče v heelsech (botách), vhodné i pro začátečníky.

Kontaktní údaje:
Tel.: 732154482
Email: juliepoledance@seznam.cz
www.facebook.com/poledancejulie
www.juliepoledance.cz
instagram – @julie_poledance
Rezervační systémhttps://juliepoledance.isportsystem.cz

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Ostrava 4U, Ostrava
Jsme mladé taneční studio v Ostravě, naše lekce jsou zaměřené pro děti a dospělé. Nabízíme kurzy taneční a vzdušné akrobacie – Pole dance, Aerial hoop a Aerial hammock a jiné sportovní aktivity jako jsou například posilování, strečink, workshopy, příměstské tábory a přípravy na soutěže.
Dbáme na to, aby se naši klienti u nás cítili jako doma a odcházeli s pocitem, že nejenom udělali něco pro sebe, ale i se spoustou pozitivních zážitků.
Naše taneční studio Ostrava 4u na sobě stále pracuje i v takto nelehké době, kdy připravujeme nové kurzy jógy a třeba i tance :O)

WORKSHOPY

Pole tricks and combos ve dvojicích – povede David Král a Lenka Michalová
Na tomto workshopu se naučíte spoustu kombinací ve dvojicích . Lekce je pro všechny úrovně. Délka lekce 1,5h.

Aerial Hoop choreo – povede Anna Ogrocká
Zde se naučíte kombinovat taneční prvky s kruhem. Vnímat a cítit hudbu a zdokonalit přechody mezi prvky. Pro všechny úrovně,délka 1,5h.

Handstand and pole choreo– povede Dominika Hajek Lopézová
Tato lekce vám pomůže se naučit základy stojek, správné držení těla a zároveň se naučíte ladnému tanci u tyče. Pro všechny úrovně, délka 1,5h.

Kontaktní údaje:
Adresa studia: Gregorova 2427/2, 702 00 Moravská Ostrava
Odpovědná osoba: Anna Ogrocká
Tel.: +420 732 982 725
Email: ostrava4u@gmail.com
www.ostrava4u.cz
Rezervační systém: https://ostrava4u.isportsystem.cz/

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Pole Heaven, Praha
Studio Pole Heaven funguje v Praze od října 2014. Zaměřuje se zejména na výuku pole dance od dětí po dospělé, od začátečníků až po nejpokročilejší kurzistky a soutěžní přípravu na národní i mezinárodní soutěže. Důraz je kladen na kvalitu výuky a individuální přístup. Pole Heaven najdete na Praze 5 nedaleko Anděla a na Praze 4 nedaleko Budějovické. Ve studiu na Andělu jsou unikátně dlouhé tyče (4,3 m) a také samostatná místnost pro děti, kde nabízíme maminkám hlídání dětí během lekce. Tým lektorek pod vedením několikanásobných mistryň ČR i světa se neustále vzdělává.

WORKSHOPY
Contemporary choreo s Poli – taneční choreografie bez tyče, kapacita: 7 osob
Triky a kombinace pro středně pokročilé a pokročilé s Terkou – zajímavé kombinace triků pro středně pokročilé a výš, kapacita 8 osob
Dynamické prvky a průpravy na ně s Alex – salta, fonji a další dynamické triky a průpravy pro pokročilé, kapacita 8 osob
Pole Exotic s Karou
– choroegrafie u tyče v botách na podpatku pro všechny úrovně, kapacita 7 osob
Stretching s Dančou – kombinace aktivního i pasivního protažení se zaměřením na zvýšení flexibility, kapacita 10 osob

Kontaktní údaje:
Telefon: 777800518
Email: info@poleheaven.cz
Adresa studia:
Vodní 7 (roh Vodní a Zborovské)
Praha 5
Rezervační systém: https://poleheaven.isportsystem.cz

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Pole Škola, Praha
Pole Škola je útulné taneční studio s rodinnou atmosférou. Studio je založeno v roce 2012 a tak patříme v České republice mezi studia s nejdelší tradicí. Od počátku klademe velký důraz na profesionalitu a vysokou kvalitu našich instruktorů, kteří jsou špičkou ve svém oboru.

WORKSHOPY
Exotic se Stacey – workshop bude zaměřen na středně pokročilé a pokročilé kurzistky. Workshop bude rozdělen na dvě části – triky a choreo ve stylu „exotic hard“

Frame Up se Stacey – workshop je vhodný pro všechny pokročilosti a bude zaměřen na základy tohoto stylu, ktere pak spojíme do choreografie.

Floor work Tricks se Stacey – workshop bude pro všechny pokročilosti. Naučíme se zajímavé přechody a triky bez pomoci tyče, na zemi. 

Kontaktní údaje:
Tel.: 777050461
Rezervační systém: https://poleskola.isportsystem.cz/

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Poledance Motýlek Ostrava
Taneční studio Poledance Motýlek vzniklo v roce 2011. Je tedy úplně prvním poledance studiem v Ostravě! Naleznete ho přímo v centru Ostravy na Českobratrské ulici 30. Barvy studia jsou všechny odstíny růžové, přes velikonočního králíčka, až po vánoční růžové hvězdy a samozřejmě máme i jednu růžovou lakovanou tyč!
Největší hodnotou u nás je rodinná a přátelská atmosféra. Zakládáme kameny přátelství, z nichž se staví pevnosti a hrady pro skutečnou pole dancovou rodinu. Jezdíme na soustředění. Pořádáme vánoční večírky a novoroční pole párty. Máme rády jedna druhou a vzájemně se podporujeme v naší lásce k létání, k poledance.
Ve Studiu učí 5 lektorek, každá jiná, každá s jiným stylem výuky a zajímavá svou osobností (Dokonce o jedné z nich psal Moravskoslezský Deník. O Ivě Svobodové, která oslaví letos 53 let).

WORKSHOPY
Contempole Love – Contempole je přenádherné spojení Contemporary dance (moderní výrazový tanec) a poledance. V kurzu se bude učit naprosto dokonalá sexy a zároveň ladná vílí choreografie. Propojíme vaši dosavadní znalost jednotlivých prvků a vykouzlíme z ní něco, co vdechne život i zvadlé kytičce. Vhodné pro ty, kteří mají znalost základních spinů (front hook, back hook, fireman,…) a jednoduchých prvků (sed na tyči, layback, větrný mlýn,…). 
Lektorka: Katarína Poláchová (zkušená poledancerka, která se tanci věnuje celý život. Choreografie, které doslova vytřou zrak, si vytváří dle své vlastní taneční fantazie. Její pojetí tance a poledance, kdy se tyto prvky proplétají jako milenci, ona sama splétá do nádherných vzorců pohybů. Však posuďte sami: https://youtu.be/1R2UKM5S6cg)

HighHeels Passsion – HighHeels je vášnivý, jak už název vypovídá, tanec na vysokých podpatcích. Probouzí smyslnost v každé z nás. A sebevědomě a efektně spojuje floorwork a jednoduché prvky na tyči. Výsledkem je choreografie, která bude bavit vás i vaši vnitřní bohyni. Vhodné pro ty, kteří mají znalost základních spinů (front hook, back hook, fireman,…) a jednoduchých prvků (sed na tyči, layback, větrný mlýn,…). 
Lektorka: Karolína Rycková alias Ginger (velmi zkušená poledancerka s léty praxe, která naučí, jak vám správné pohyby pomůžou probudit dřímající oheň ve vás. Ukáže, jak který pohyb vypadá ladně a který naopak ne. Je to žena s rudými vlasy, na níž nezapomenete.)

Spin Around the World – Nádherná hodina plná točícího se světa. Ukážeme vám jednodušší i složitější variace na spinové tyči. Budete létat, jako nikdy. Točit se a vůbec. Bude to něco úplně jiného a nového. Pojedeme pěkně od základů a hezky se protočíme do výšin spinového světa.
Lektorka: Lucie Stonawská – tahle talentovaná blonďatá kráska vám ukáže celý svět pole dance a všechny jeho krásy. Přijďte se s ní protočit do nebeských výšin. Naučí vás ladné kombinace na spinové tyči, ze kterých se nebude točit hlava vám, ale všem, co je uvidí.

Kontakní údaje:
Tel: +420 737 345 121
Mail: poledance.ostrava@seznam.cz
Adresa studia Poledance Motýlek:
Českobratrská 30
702 00 Ostrava
Rezervační systém: https://poledance-motylek.inrs.cz/

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Polpole, Praha
Jsme malé studio v pražských Vršovicích zaměřené především na výuku dětí, které tvoří většinu naší klientely. Vyučujeme nejen pole dance, ale také aerial hoop, aerial silks a základy gymnastiky. Každoročně pořádáme týdenní a víkendová soustředění a spoustu dalších aktivit pro naše juniorky, např. pikniky, workshopy, vystoupení atp. Naší prioritou je v klientkách probudil lásku ke sportu, budovat stabilní a přátelské prostředí a dopřávat jim kvalitní aktivní odpočinek.

WORKSHOPY
Advanced flexi tricks – bendy back s Jani Bělochovou  – Workshop pro milovnice flexi triků, při kterých ukazují maximální ohebnost zad a ramen. Lekce je vhodná pro pokročilé pole dancerky, nikoli začátečnice.

Spinning pole choreo s Barbarou Mallarino – Bára si připravila krásnou choreografii na spinovce, která je vhodná pro minimálně středně pokročilé tanečnice.

Dynamické triky s Šárkou Tůmovou – Workshop nabitý flipy, seskoky, dropy – triky při kterých se divákům tají dech. Lekce pro minimálně středně pokročilé.

Kapacita workshopů: 7 osob / 1 workshop

Kontaktní údaje:
Adresa: Finská 582/1, Praha 10
Kontaktní osoba:
Šárka Tůmová
tel. 721 221 163
email: sarka@polpole.cz
web: polpole-studio.cz
Rezervační systémhttps://polpole-studio.isportsystem.cz/

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Schola Artist
Schola Artist je novocirkusové studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Specializujeme se na výuku Pole dance, Aerial Silks, Aerial Hoop, Contemporary, Baletu a Akrojógy. Naše studio je s vámi již více jak 3 roky. Každoročně se u nás učí stovky klientů, převážně dětí, v malých skupinách, tak abychom zajistili individuální přístup a kvalitu výuky.

1. WS: Akrojóga s Bobem a Ladou
Na našem WS acroyogy se dostanete do pozic, o kterých se vám možná ani nesnilo. Co se zpočátku zdá neproveditelné, časem půjde jako nic a to díky rozvoji přirozené síly, flexibility, párové souhry i důvěry. Dynamická pojetí acroyogy umožňuje rozpohybovat jednotlivé pozice a spojovat je do různých kombinací. Nebudeme se držet jen při zemi a hlavou vzhůru, ale zkusíme také překonat obavy a prohlédnout na svět a ostatní z „ptačí“ perspektivy. Videoukázka

2. WS: Contemporary s Pavlem Kolářem
Na mém WS se společně přesuneme do světa moderního tance, takového jak ho vnímám já. Zahřejeme se, procvičíme si nějaké základní techniky a poté vetšinu hodiny věnujeme nácviku a prodýchání taneční choreografie. Tu si koncem hodiny několikrát zatančíme a natočíme, tak abychom si to společně užili a měli krásnou vzpomínku. Videoukázka

3. WS: Strip Speciál s Lenkou Kolářovou
Na tomto WS budeme tančit připravenou choreografii. Na WS si přineste pohodlné oblečení, nákoleníky, podpadky a svetr či košili navíc. Budeme využívat taneční figury a floorwork s tyčí a bez. Videoukázka

Kontaktní údaje:
www.studioartist.cz
mail: info@studioartist.cz
telefon: 739433844
Rezervační systém: https://studioartist.isportsystem.cz/

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


Tancelář Olomouc
Vítejte na stránkách olomouckého studia, kde úřaduje tanec! Na výběr máte z mnoha typů lekcí: pole dance pro dospělé i děti, balet, contemporary, ale i lekce jógy, posilování a trénink flexibility. U nás se budete cítit jako v bavlnce díky skvělému týmu, příjemnému prostředí a pohodlnému kreditovému systému.

WORKSHOPY
10:00 – 11:30 CONTEMPOLE s Míšou
Propojení contemporary a pole dance v sestavě na konkrétní skladbu. Vhodné pro všechny úrovně, lepší si vzít legíny a triko kvůli floorworku.
12:00-13:30 FLEXI s Míšou
Intenzivní strečink celého těla; vhodné pro všechny, obléct se tak, aby tělo zůstalo po celou dobu v teple.

Kontaktní údaje:
Adresa: Zamenhofova 36, 779 00 Olomouc
Telefon: 736 728 065
Email: info@tancelar.cz
Rezervační systém: https://www.tancelar.cz/rozvrh

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO


POP ART FITNESS
POP ART FITNESS funguje od 9.9.2018. Nejprve začalo jako fitness studio, které jako jedno z prvních nabízelo a stále nabízí naprostou novinku ve světě pohybu a to BUNGEE WORKOUT. Dále u nás můžete prubnout BODY PUMP, KRUHÁČ, TABATU, HIIT, TRX, TRX YOGU, BODYSTYLING, INTIM FITNESS, RELAX FITNESS, FYZIO FITNESS, TĚHULKY, BABY WORKOUT, FIT SENIOR a spoustu dalších aktivit pro všechny věkové kategorie. Individuální osobní lekce jsou samozřejmostí. Pořádáme semináře, workshopy, příměstské tábory, rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy a dokonce si u nás můžete prostory pronajmout. V nabídce máme taky masáže a infra saunu.
POLE DANCE studio původně úplně v plánu nebylo, ale osud  to chtěl jinak. Takže už druhým rokem nabízíme i POLE DANCE kurzy pro děti i dospělé. Díky úžasným prostorům s velkou možností využití, skvělým vybavením a především výbornou občanskou vybaveností našeho města, je možné u nás podnikat i víkendová nebo letní soustředění. V dosahu několika minut máme krytý i venkovní bazén. Sportovní stadion, workout hřiště, bežecké i cyklistické trasy, bezva ubytování se skvělou kuchyní a mnoho dalších kulturních i pohybových aktivit. Protože je město Rychnov nad Kněžnou branou Orlický hor, dají se podnikat i turistické aktivity.  

WORKSHOPY  
Pole Fitness Flexi – WS s použitím tyče , zaměřen na posilování a protahovani celého těla, vhodný pro začátečníky i pokročilé. 60 minut, kapacita 6 osob  

POLE DANCE START pro začátečníky – Tyč si proste zamiluješ.  První točky, stojky a tvoje první pózy na tyči . Vhodné pro ty, kdo přemýšlí o pole dance kurzu a chtějí si to vyzkoušet. Přidat se mohou i děti.
60 minut, kapacita 6 osob   

Pole Beginners – pro ty , kteří už mají za sebou první kroky na tyči, kombinace spinů a přechodů. Procvičíte co už umíte, vypilujete techniku a naučíte se nové prvky. 60 minut, kapacita 6 osob

Pole intermediate – WS  plný zajímavých triku . Pro absolvování je potřeba ovladani základních invertů. 60 minut, kapacita 6 osob

BUNGEE WORKOUT aneb vzhůru do nekonečna a ještě dál…. hupsni si na gumě. Vypni hlavu, rozhýbej tělo a užij si bezva trénink i zábavu. Nevaž se odvaž se! 60 minut, kapacita 6 osob

BODY PUMP nakládací činky v akci.Silově i kardio.Procvíčíme celé tělo a objevíme svaly o kterých jste doposud neměli ponětí. 60 minut, kapacita 12 osob   

TRX YOGA  cvičení pro všechny kteří chtěji důkladně protáhnout tělo, zklidnit mysl a zároveň pořádně posílit svaly celého těla. 60 minut, kapacita 10 osob                       

Kontaktní údaje:
Kontaktní osoba: Romana Nejezová
Adresa: Masarykova 1061, 51601 Rychnov nad kněžnou
Telefon: 777135796
Email: romana.nejezova@seznam.cz
Rezervační systém: https://popart-fitness.inrs.cz/rs/kalendar_vypis

ZAKOUPIT ODMĚNU NA DONIO

Informace pro studia

Podmínky Vaší účasti:

 • stát se členem spolku Czech Pole Sport Organization, z.s. – v rámci benefice neplatíte vstupní členský příspěvek! – více o členství najdete zde.
 • vypsat minimálně 3 workshopy v termínu 13.3.2021 s Vašimi lektory s kapacitou dle Vašich možností , workshopy vypíšete ve Vašem rezervačním systému případně přes událost na Facebooku – zde jsme vzali v potaz Vaše připomínky, že 4 workshopy by se nemuseli obsadit a proto jsme snížili počet na minimálně 3; v případě neobsazení ani 3 workshopů si CPSO vyhrazuje právo řešit situaci individuálně spolu se zapojeným studiem.
 • zájemce odkazovat na portál Donio.cz a doplnit automatickou odpověď při rezervaci o text, který bude odkazovat na platbu přes portál Donio.cz (zašleme v následujícím emailu); klienti, kteří zakoupí workshop přes Donio.cz dostanou informaci, aby se následně na workshop přihlásili přes Váš rezervační systém. Rezervace neuhrazené přes Donio.cz nebudou platné, místo bude nabídnuto náhradníkům.
 • sdílet informace o benefici na webu a sociálních sítích a propagovat ji mezi svými klienty
 • workshopy uskutečnit – nejedná se o online workshopy, proto v případě, že by nám to situace v souvislosti s pandemií COVID-19 nedovolila, CPSO si vymezuje právo termín přesunout; průběžně dostanete seznam lidí, kteří si zakoupili ws u Vás spolu s kontaktními údaji pro kontrolu rezervačního systému a řešení případných nesrovnalostí, po skončení akce dostanete kompletní seznam.

Finanční prostředky, které se prostřednictvím Donio.cz podaří vybrat, budou rozděleny rovným dílem mezi zapojená studia bez ohledu na počet osob přihlášených na workshopy ve studiu nebo kapacitu workshopů. Do prostředků budou započteny také příspěvky za autorské kresby i dobrovolné příspěvky. Prosím, zkonzultujte se svou účetní firmou daňový dopad. Je možné, že finanční podíl bude spadat do daňového základu pro daň z příjmů (záleží na právní formě Vašeho studia).

Spolek Czech Pole Sport Organization, z.s. si vyhrazuje právo zapojené studio vyloučit v případě, že nesplní výše uvedené podmínky (nezrealizované workshopy, absence propagace workshopů).

Sbírka bude uzavřena 28.2.2021 a peníze rozděleny mezi studia nejpozději do 30 dnů.