Soutěžící

Pole Sport

Novice 10-14 let dívky Elite

Monika
Kopřivová
Klára
Špitálská
Dominika
Kuráková
Adéla Kubišová
Pole studio
Nymburk
Pole studio
Nymburk
Schola Artist M-Studio

Juniors 15-17 let dívky Elite

Vanesa
Víšková
Barbora
Růžičková
Justýna
Sekerešová
Laura
Azzolina
Poleškola,
Poletime
Destiny, Grand Pole studio
Nymburk
Tancelář
Martina
Hovorková
Lucie
Kozáková
Lenka
Kozáková
Alegras, B-Pole Decadance Brno Decadance Brno

Ženy 18–39 let Elite

Lucie
Čechalová
Valerie
Smejkalová
Denisa
Chlustinová
Karolína
Mrózková
FitDanceSport One2oneCentrum tanceVertigo Pole Fitness
Michaela
Paťalová
Aneta ČadováOlga JasinskáTereza Kupková
Tancelář Decadance, Apokalips Allure studio Decadance Brno
Kristína Haviarová Daniela Blahušiaková Anna Šurganová
Poledance Center Považská Bystrica Pegafun Pole
dance studio
Schola Artist

Muži 18–39 let Elite

Radek BaxantJonáš PriškinYevhenii Pavlovskyi
Citadela Mefisto Pole HeavenAllure studio

Masters 40+ (ženy) Elite

Eva
Rudolfová
Eva JulínkováLadislava MašatováAlexandra Kalousová
Destiny Studio Pole DestinyPole Heaven
Lucie Garbieńová Daniela Kozáková
PoleGym KladnoDecadance Brno

Masters 40+ (muži) Elite

Marián Jeziak
Schola Artist

Masters 50+ (ženy) Elite

Ivana
Ferdinandová
PoleGym Kladno

Novice dvojice 10-14 let Elite

Natálie Křečková
Dominika Kuráková
Valerie Beníčková
Ester Prokopová
Schola ArtistPole Heaven

Youth dvojice 10-17 let Elite

Justýna Sekerešová
Natálie Hadroušková
Pole studio
Nymburk

Dvojice 18+ (ženy + ženy) Elite

Nikol Vítečková
Alena Klapetková
Jolana Klímková
Jana Bednářová
Tereza Zámostná
Táňa Vodičková
Kristína Haviarová
Adriana Kalivodová Markovičová
Jiný pole dance Apokalips Olomouc PoleGym, Pole Heaven Poledance Center Považská Bystrica

Dvojice 18+ (ženy + muži) Elite

Lenka Michalová
David Král

Aerial Hoop

Novice, smíšená kategorie 10-14 let Elite

Sophie PowellKristýna Pszczolková
Acro-Dancers Třinec Acro-Dancers Třinec

Ženy 18+ Elite

Alžběta
Moravcová
Zuzana
Vítečková
Irena Irbis Novotná
Prostě se hýbej TK Katlen Ostrava Irbis Acrobatics

Masters ženy 40+ Elite

Katarína Valíčková
Levitaya

Dvojice, smíšená kategorie 18+ Elite

Tereza Giurg
Christine Croswell
Nikol Heyrovská
Petra Kijonková
Veronika Šutová
Anna Ogrocká
Alena Ivanková
Zuzana Blašková
Amazing Move Studio Cvič.it Ostrava 4u Levitaya