Czech Pole Sport Open 3.5.2020

Děkujeme za váš zájem o Czech Pole Sport Open 2020, přihlášky jsou uzavřené.

Milí soutěžící,

s těžkým srdcem Vám musíme oznámit, že IPSF ruší celou soutěžní sezónu 2020, včetně mistrovství světa. Vzhledem k okolnostem pandemie Coronaviru se chvíli uvažovalo o kvalifikaci přes videokolo, bohužel situace v některých zemích je tak špatná, že by nebyla umožněna účast všech sportovců, a byl by tak narušen jeden ze základních pilířů, na kterých IPSF staví- objektivnost a férovost. Samozřejmě se zvažoval i posun MS, a tudíž celé soutěžní sezóny. Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela unikátní situaci, kdy není možné odhadnout, zda by se MS opravdu mohlo konat i v náhradním termínu, rozhodlo se vedení IPSF celou sezónu zrušit, protože případná nemožnost uspořádat MS by byla finančně likvidační.
Věnovali jsme téměř rok práce, abychom v České republice vybudovali soutěž, z které se můžete kvalifikovat na MS. Těšili jsme se na Vaše skvělé výkony a tato situace nás velmi mrzí. Tímto se omlouváme i za komunikační prodlevu, jelikož jsme nebyli schopni odpovědět na Vaše dotazy během urgentního řešení celé situace.

Vzhledem k neočekávané situaci IPSF doporučilo svazům nevracet soutěžícím startovné. I přesto chceme soutěžícím vrátit minimálně 50% startovného. Část startovného bude použita na umoření nákladů, které už CPSO investovalo do ročníku 2020. Další možností je pak převod startovného ve prospěch CPCH, která aktuálně uvažuje o otevření soutěže pro Elitní kategorie (v náhradním termínu) tak, abychom Vaše skvělá vystoupení nakonec mohli vidět naživo. Tato možnost se nebude týkat soutěžících Open a všech soutěžícíh Aerial hoop.

CPCH aktuálně řeší náhradní termín soutěže a pravidla dle kterých by elitní kategorie soutěžili. Prosíme Vás tedy o trpělivost, detailní informace o vracení startovného či náhradní soutěži přineseme nejpozději do 14ti dnů.

Děkujeme všem za pochopení a podporu a budeme se těšit v roce 2021.
My se totiž nevzdáváme!
Tým CPSO